TABELA

Miejsce Nazwa drużyny Mecze Wygrane Remisy Porażki Bilans Punkty
1. Orlęta-Spomlek II Radzyń Podlaski 3 3 0 0 26-1 9
2. Bór Dąbie 3 2 1 0 11-4 7
3. Armaty Stoczek Łukowski 2 2 0 0 10-1 6
4. AR-TIG Huta Dąbrowa 3 2 0 1 16-8 6
5. Polesie Serokomla 3 1 2 0 6-4 5
6. Dwernicki Stoczek Łukowski 3 1 1 1 4-3 4
7. Orlęta II Łuków 3 1 0 2 2-7 3
8. Orkan Wojcieszków 3 1 0 2 4-5 3
9. Bizon Jeleniec 3 1 0 2 2-6 3
10. Olimpia Okrzeja 3 1 0 2 5-7 3
11. Start Gózd 3 0 0 3 1-9 0
12. Wóldom Wólka Domaszewska 2 0 0 2 0-32 0

- Awans do KEEZA Ligi Okręgowej

- Spadek do KEEZA B Klasy

TERMINARZ

Kolejka 1 | 21.08.2021

AR-TIG Huta Dąbrowa

3:1

Start Gózd

Armaty Stoczek Łukowski

Mecz został przezłożony

Wóldom Wólka Domaszewska

Orkan Wojcieszków

1:2

Orlęta-Spomlek II Radzyń Podlaski

Bizon Jeleniec

1:3

Polesie Serokomla

Dwernicki Stoczek Łukowski

2:0

Orlęta II Łuków

Bór Dąbie

4:2

Olimpia Okrzeja

Kolejka 2 | 28.08.2021

Armaty Stoczek Łukowski

7:1

AR-TIG Huta Dąbrowa

Olimpia Okrzeja

2:1

Dwernicki Stoczek Łukowski

Orlęta-Spomlek II Radzyń Podlaski

20:0

Wóldom Wólka Domaszewska

Polesie Serokomla

2:2

Bór Dąbie

Start Gózd

0:1

Bizon Jeleniec

Orlęta II Łuków

2:1

Orkan Wojcieszków

Kolejka 3 | 04.09.2021

Orlęta-Spomlek II Radzyń Podlaski

4:0

Orlęta II Łuków

AR-TIG Huta Dąbrowa

12:0

Wóldom Wólka Domaszewska

Bizon Jeleniec

0:3

Armaty Stoczek Łukowski

Bór Dąbie

5:0

Start Gózd

Dwernicki Stoczek Łukowski

1:1

Polesie Serokomla

Orkan Wojcieszków

2:1

Olimpia Okrzeja

Kolejka 4 | 11.09.2021

Start Gózd

:

Dwernicki Stoczek Łukowski

Armaty Stoczek Łukowski

:

Bór Dąbie

AR-TIG Huta Dąbrowa

:

Bizon Jeleniec

Olimpia Okrzeja

:

Orlęta-Spomlek II Radzyń Podlaski

Polesie Serokomla

:

Orkan Wojcieszków

Orlęta II Łuków

:

Wóldom Wólka Domaszewska

Kolejka 5 | 18.09.2021

Bizon Jeleniec

:

Wóldom Wólka Domaszewska

Dwernicki Stoczek Łukowski

:

Armaty Stoczek Łukowski

Orkan Wojcieszków

:

Start Gózd

Orlęta-Spomlek II Radzyń Podlaski

:

Polesie Serokomla

Orlęta II Łuków

:

Olimpia Okrzeja

Bór Dąbie

:

AR-TIG Huta Dąbrowa

Kolejka 6 | 25.09.2021

Start Gózd

:

Orlęta-Spomlek II Radzyń Podlaski

Olimpia Okrzeja

:

Wóldom Wólka Domaszewska

Armaty Stoczek Łukowski

:

Orkan Wojcieszków

Polesie Serokomla

:

Orlęta II Łuków

AR-TIG Huta Dąbrowa

:

Dwernicki Stoczek Łukowski

Bizon Jeleniec

:

Bór Dąbie

Kolejka 7 | 02.10.2021

Orlęta II Łuków

:

Start Gózd

Orlęta-Spomlek II Radzyń Podlaski

:

Armaty Stoczek Łukowski

Orkan Wojcieszków

:

AR-TIG Huta Dąbrowa

Dwernicki Stoczek Łukowski

:

Bizon Jeleniec

Bór Dąbie

:

Wóldom Wólka Domaszewska

Olimpia Okrzeja

:

Polesie Serokomla

Kolejka 8 | 09.10.2021

Bór Dąbie

:

Dwernicki Stoczek Łukowski

Polesie Serokomla

:

Wóldom Wólka Domaszewska

Start Gózd

:

Olimpia Okrzeja

Armaty Stoczek Łukowski

:

Orlęta II Łuków

AR-TIG Huta Dąbrowa

:

Orlęta-Spomlek II Radzyń Podlaski

Bizon Jeleniec

:

Orkan Wojcieszków

Kolejka 9 | 16.10.2021

Olimpia Okrzeja

:

Armaty Stoczek Łukowski

Orlęta II Łuków

:

AR-TIG Huta Dąbrowa

Dwernicki Stoczek Łukowski

:

Wóldom Wólka Domaszewska

Orkan Wojcieszków

:

Bór Dąbie

Orlęta-Spomlek II Radzyń Podlaski

:

Bizon Jeleniec

Polesie Serokomla

:

Start Gózd

Kolejka 10 | 23.10.2021

Armaty Stoczek Łukowski

:

Polesie Serokomla

Start Gózd

:

Wóldom Wólka Domaszewska

Bizon Jeleniec

:

Orlęta II Łuków

Bór Dąbie

:

Orlęta-Spomlek II Radzyń Podlaski

Dwernicki Stoczek Łukowski

:

Orkan Wojcieszków

AR-TIG Huta Dąbrowa

:

Olimpia Okrzeja

Kolejka 11 | 30.10.2021

Polesie Serokomla

:

AR-TIG Huta Dąbrowa

Orkan Wojcieszków

:

Wóldom Wólka Domaszewska

Orlęta-Spomlek II Radzyń Podlaski

:

Dwernicki Stoczek Łukowski

Start Gózd

:

Armaty Stoczek Łukowski

Orlęta II Łuków

:

Bór Dąbie

Olimpia Okrzeja

:

Bizon Jeleniec