WYGRANA NA START

Autor: Szymon Trendak 23.08.2021

DERBY W PUCHARZE

Autor: Szymon Trendak 17.07.2021

Po dwóch trafieniach Matiego Wołoszki i Jarka Jodełki pokonujemy Bystrzycę Borki 4:1. Stary dobry Mati powrócił w dobrym stylu. Na pochwały zapracował Nasz Trener - Michał Kleszcz, który w nietypowej dla siebie pozycji, bo na bramce zagrał wspaniałe zawody. Obronił rzut karny wykonywany przez zawodnika Bystrzycy, popisując się cudowną robinsonadą. Oraz zaliczył... asystę. Brawo drużyna! Brawo Trener!
Oczywiście warto dodać, że w ostatniej kolejce Huragan II Miedzyrzec Podlaski przegrał z Orłem II Czemierniki. Tym samym zespół z Róży plasuje się na szczycie tabeli Klasy B!
A już w niedzielę kolejny ważny test Naszych kopaczy!

⚽⚽JODEŁKA Jarek
⚽⚽WOŁOSZKA Mateusz
🅰️SADOWIAK Patryk
🅰️KLESZCZ Michał

Niedzielny start ligi w naszym wykonaniu, został przełożony ze względu na słaby stan boiska w Turzych Rogach po ostatnich wybrykach Matki Natury. Zatem w najbliższą sobotę w Turzych Rogach rozpoczniemy rundę wiosenną KEEZA Klasy B. W ramach 12. kolejki podejmiemy miejscowy TUR Turze Rogi o 12:00. Kibice, liczymy na Was! ❤

Po bardzo dobrym spotkaniu całej drużyny wygrywamy z drugą drużyną Orła Czemierniki 4:0 po dwóch trafieniach Rafała Szymańskiego i dublecie Matiego Wołoszki. Brawo chłopaki!

⚽⚽🅰️SZYMAŃSKI Rafał
🅰️WASĄŻNIK Paweł
🅰️KOSUT Patryk

Remisujemy z Unią!

Niestety tracimy punkty z drugą drużyną Unii Żabików. Cudowną bramką z dystansu z woleja popisał się Patryk Kosut. Czas, aby się zrehabilitować już w najbliższą niedzielę, gdzie zagramy zaległy mecz drugiej kolejki. Więcej informacji wkrótce.

⚽KOSUT Patryk
🅰️JODEŁKA Jarek

W Komarówce Podlaskiej ulegliśmy Szerszeniom, jednak w niedzielę udanie się zrewanżowaliśmy. Wygraliśmy 4:1. Pierwsza połowa to Jarkolenko show. Najpierw po doskonałym zagraniu Wasążnika, kropnął z dystansu, nie dając szans na obronę bramkarzowi gości. Później Jodła znakomicie wykorzystał rzut wolny, z którego precyzyjnym strzałem przy krótkim słupku strzelił drugą bramkę dla Naszego zespołu. 2-0. Przerwa. W drugiej odsłonie znów dał o sobie znać Jaro. Kolejny rzut wolny i kolejny doskonały strzał, który trafia do siatki! Tym razem silne mierzone uderzenie pod poprzeczkę bramki. 3-0. Hattrick! Kolejne minuty przyniosły czwartą bramkę. Po zagraniu Pawła Domańskiego, błąd obrońcy Komarówki wykorzystał Szymon Trendak, który pewnym strzałem pokonał bramkarza gości. 4-0. W końcówce spotkania straciliśmy bramkę z rzutu wolnego sprzed 16 metra. Piłka otarła się o mur, zmieniając tor i myląc przy tym Kornela. Jednak kolejne trzy punkty dopisujemy na konto Naszego zespołu!

⚽⚽⚽JODEŁKA Jarek
⚽TRENDAK Szymon
🅰️DOMAŃSKI Paweł

W niedzielę kolejna ligowa potyczka. Zmierzymy się z II drużyną KS Az-Bud Komarówka Podlaska o 11:00 na obiekcie sportowym w Starej Róży!
Róża do boju!

IX Kolejka

Przyjemna niedziela dla Naszego zespołu. Wygrywamy na wyjeździe z drugą drużyna Orła Czemierniki 3-0. Bramki zdobyli Paweł Wasążnik, Mateusz Wołoszka i Krzysztof Krawczyk. Ostatni ze strzelców mecz okupił kontuzją kostki. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia Krzysiu!

⚽🅰️WASĄŻNIK Paweł
⚽🅰️WOŁOSZKA Mateusz
⚽ KRAWCZYK Krzysztof
🅰️KSIĘŻOPOLSKI Dawid

Niestety przegrywamy z II drużyną Huraganu Międzyrzec Podlaski. Bramkę dla Naszego zespołu po podaniu Jarka Jodełki strzelił Rafał Szymański. Nie składamy broni i już za tydzień czekają Nas kolejne zmagania ligowe.

⚽SZYMAŃSKI Rafał

VII Kolejka

W to piękne, niedzielne popołudnie w Róży, przyszło Nam mierzyć się z Orlętami Gołaszyn. Wiedzieliśmy, że nie będzie to łatwe spotkanie. Pierwsza, zacięta połowa przyniosła sytuacje dla obydwu ekip, jednak brakowało skuteczności lub w ostatniej chwili atakujących uprzedzali obrońcy. Bramkarza gości udało się pokonać Jarkowi Jodełce, który strzelił bramkę jak na PlayStation! Po świetnym dośrodkowaniu Alberta Karwowskiego, Jaro złożył się do strzału przewrotką niczym Cristiano Ronaldo w spotkaniu Realu Madryt z Juventusem. Silny strzał niemalże ustrzelił pajęczynę bramki Orląt! Chapeau bas Panie Jarosławie. Zatem na przerwę schodziliśmy z jednobramkowym prowadzeniem. Druga połowa to prawdziwa gratka dla koneserów futbolu. Najpierw po świetnej akcji sam na sam wyszedł Tomi Posiadała, który został wycięty równo z trawą przez bramkarza gości. Czerwo dla golkipera z Gołaszyna i rzut karny dla Róży, który pewnie wykorzystał Dawid Księżopolski. 2-0. Jednak to nie koniec emocji. Chwila dekoncentracji zespołu i bramkę zdobyła drużyna z Gołaszyna. Zawodnik gości świetnie przymierzył z dystansu w poprzeczkę, a szans na obronę przy dobitce nie miał bohater meczu - Kornel Sadowski. Czemu bohater? Kolejne minuty to napieranie gości na Naszą bramkę, co w konsekwencji kończy się faulem w polu karnym i drugą żółtą, a więc czerwoną kartką dla Michała Kleszcza. Jedenastkę znakomicie broni jednak Kornelito! Nadal 2-1. Kilka minut później znów karny dla gości po faulu Damiana Anusiewicza! Do piłki podchodzi zawodnik Orląt, a znakomitą robinsonadą popisuje się Sadowski! Nadal 2-1! Nim zdążyliśmy się nacieszyć interwencją Kornela, sędzi znów wskazał na wapno po faulu Szewczaka. Tym razem Nasz bramkarz niestety nie miał nic do powiedzenia. Silny, mierzony strzał w prawą stronę bramki. Remis. Teraz obie drużyny chciały za wszelką cenę przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Znakomitą paradą znów popisał się Kornelito, który wybronił strzał zawodnika gości przedzierającego się prawą stroną boiska. Po dobrej Naszej akcji wywalczyliśmy rzut rożny, po którym piłka niemalże zatrzymała się na linii bramkowej bramki Gołaszyna. W ostatniej chwili wybili ją obrońcy, jednak pod nogi Dawida Księżopolskiego, który bez spekulacji uderzył z pierwszej piłki w światło bramki. Rykoszet i futbolówka tańczy w siatce! 3-2! Brawo Dzieju! Ostatnie minuty to utrzymanie prowadzenia Naszego zespołu. Sytuację sam na sam z bramkarzem zmarnował Bartek Anusiewicz. Kontra Orląt, faul taktyczny Szymona Trendaka kończy się drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką. Za moment sędzia gwiżdże po raz ostatni i 3 punkty zostają w Róży!

MVP: Kornel Sadowski
⚽⚽KSIĘŻOPOLSKI Dawid
⚽JODEŁKA Jarek
🅰️KARWOWSKI Albert

VI Kolejka

Wygrywamy w Radzyniu Podlaskim z Bystrzycą Borki 6:1. Hattrickiem popisał się Mati Wołoszka, który w tym meczu był prawdziwym kilerem pola karnego gospodarzy. Kolejny raz show na lewej flance rozkręca Jaro Jodełka. W meczu mijał rywali z łatwością. Zdobył gola i 2 asysty. Jarkolenko w tej rundzie robi imponujące liczby. Drugie skrzydło również nie zawiodło. Wasążnik ustrzelił bramkę i dołożył jedną asystę. Jednak warto też pochwalić Naszego trenera, który po dośrodkowaniu Kamila Bąbiaka, strzelił już czwartego gola w rundzie. Michał Kleszcz, bo o nim mowa wyrasta na najlepszego strzelca drużyny, mimo iż gra na...środku obrony!
Brawo Róża!
Dziękujemy za doping kibicom, którzy byli na meczu!

⚽⚽⚽ WOŁOSZKA Mateusz
⚽🅰️🅰️JODEŁKA Jarek
⚽ KLESZCZ Michał
🅰️KUSIO Szymon
🅰️BĄBIAK Kamil

V Kolejka

Znakomity mecz w wykonaniu Naszego zespołu. Wygrywamy z Turem w Róży 5:1 i plasujemy się na pierwszym miejscu w tabeli KEEZA klasy B. Świetne zawody rozegrał Paweł Wasążnik, który zdobył dwie bramki i zaliczył asystę. Takim samym dorobkiem może pochwalić się niezawodny Jarkolenko. Do tego trafienie i asystę dołożył Rafał Szymański. Brawo drużyna! Oby tak dalej!

MVP: WASĄŻNIK Paweł
⚽⚽🅰️WASĄŻNIK Paweł
⚽⚽🅰️JODEŁKA Jarek
⚽🅰️SZYMAŃSKI Rafał
🅰️🅰️POSIADAŁA Tomasz

IV Kolejka

W upalną wrześniową niedzielę przyszło Nam mierzyć się w Żabikowie z drugą drużyna Unii. Już po pierwszej połowie schodziliśmy do szatni z czterobramkowym prowadzeniem po trafieniach Tomeczka, Kleszcza i dwóch Jarkolenki. Drugą połowę zaczęliśmy od wielopodaniowej akcji zwieńczonej cudownym trafieniem Tomiego. Kolejne minuty to Szymański show. Dwie bramki po asystach Wasążnika i Krawczyka. Brawo drużyna!

III Kolejka

Po niedzieli wolnego od grania, gdyż mecz z Orłem II Czemierniki został przełożony na inny termin, przyszedł czas na 3. kolejkę Keeza Klasy B. W najbliższy weekend podejmiemy na wyjeździe AZ-BUD II Komarówkę Podlaską. Zapraszamy⚽

Wygrywamy walkowerem z powodu problemów kadrowych gospodarzy.